Duygu Odaklı Çift Terapisi 2. Düzey

Duygu Odaklı Çift Terapisi Sertifika Programı 2. Düzey

İleri Temel Beceriler Eğitimi

 

(Emotionally Focused Couples Therapy Core Skills)

 

Tarihler:

17-20 Kasım 2017

23-26 Şubat 2018

 

Eğitmen: Kyriaki Polychroni

(Ardıl Çeviri Yapılacaktır)

 

20 yıldır süregelen araştırmalarla çift terapisinin en etkin modellerinden biri sayılan Duygu Odaklı Çift Terapisi, ilişkilerde sorun yaratan duygusal reaksiyonları işleyerek çiftler arasında güvenli bağlanmanın oluşmasını amaçlar.

 

Eğitimin ikinci aşamasında (Core Skills)

 

·      Müdahaleler daha derinlemesine işlenerek canlandırmalar yapılacak

·      Katılımcıların getirdiği kendi seans kayıtları üzerinden süpervizyon verilecek

 

Bu eğitim International Centre for Excellence in Emotionally Focused Couples Therapy (http://www.iceeft.com/) tarafından desteklenmektedir. Eğitime katılacaklara uluslararası kabul gören Core Skills sertifikası 8. günün sonunda verilecektir. Bu sertifika ayrıca Duygu Odaklı Çift Terapisti olmak için ikinci aşamanın tamamlandığını gösterir. Bu eğitim İstanbul Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı ile organize edilmektedir. 

 

Saat                             :     10:00 – 17:00 (1 saat yemek arası verilecektir)

Yer                              :     BUDE Psikoterapi Merkezi

Seminer Dili              :     İngilizce (Çeviri yapılacaktır)

Verilecek Belge   :    ICEEFT imzalı Core Skills Katılım Belgesi                                          

 

Ücret Bilgisi:

Uzman: 3500 TL

Çated Üyesi/Öğrenci: 3000 TL

Nakit veya kredi kartı taksitlendirme olanağımız mevcuttur.

Ücretlerimiz 8 günlük eğitimi kapsar.

Eğitim hakkında ayrıntılı bilgi için: http://duyguodakliciftterapisi.com/

Hesap Bilgisi :

Yapı Kredi Bankası Teşvikiye Şubesi

IBAN: TR26 000 7010 0000 0045 6894 43

Seminer bilgi için :

Telefon: 0532 780 28 33

Email: sevil@bude.com.tr

 

 

Kyriaki Polychroni kimdir?

 

Kyriaki Polychroni, Atina’daki College for Humanistic Sciences Üniversitesi’nin Çift, Aile Terapisi ve Psikoloji Bilimleri bölümünde öğretim görevlidir. Ayrıca, Yunanistan’daki Athenian Institute of Anthropos’da psikolog, grup terapisti, çift ve aile terapisti ve eğitmen olarak çalışmaktadır. Bu enstitü, Yunanistan’da aile terapisini ilk kez uygulamaya başlayan enstitüdür. Polychroni, bu enstitünün bilim kurulunda da yer almaktadır. Polychroni, aynı zamanda Duygu Odaklı Çift Terapisi Eğitmeni, Süpervizörü, Duygu Odaklı Çift Terapisi Yunanistan bölümünün direktörüdür. Şu anda, Yunanistan, Slovakya, Sırbistan, Romanya ve Bulgaristan’da aile terapisi ve duygu odaklı çift terapisi eğitimleri ve süpervizyon vermektedir. Avrupa Aile Terapileri Derneği’nin eski başkanı ve aynı derneğin Eğitmen Enstitüsü’nün ise başkan yardımcısıdır.

 

Kyriaki Polychroni’nin yayınlarından örnekler:

 

Polychroni, K. (2016). A Multi-level, Multi-focal, Multi-voiced Journey: not without family therapy, not with family therapy alone. In Borcsa, M. & Stratton, P. (Eds.), Origins and Originality in Family Therapy and Systemic Practice. Springer International Publishing.

Polychroni, K. (2016). Integrating Attachment into Systemic Psychotherapy: Emotionally Focused Therapy for Couples and Families. In Softa, L. & Papadiotou, V. (Eds.) Couple and Family Therapy in Greece and the Balkin Region. Athens: Gutenberg. (In Greek)

Polychroni, K., Gournas, G., & Sakkas, D. (2008). Actualizing inner voices and the group process: Experiential systemic training in personal development. Human Systems: The Journal of Therapy, Consultation and Training, 19 (1-3)

Polychroni-Protopsalti, K., & Gournas, G. (2004). Inner voices and dialogue in couple/family therapy and systemic training: Actualizing sequence and diversity. Context: Journal for the Family Therapy Association of the UK , 73.

 

ÖN KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Eğitime Ön Kayıt Yaptırmak İçin Lütfen Formu Doldurunuz.