EMDR International Association (EMDRIA) Onaylı EMDR I. ve II. Düzey Eğitimi

EMDR International Association (EMDRIA) Onaylı EMDR I. ve II. Düzey Eğitimi

 

Kontenjan:

 • 50 kişi ile sınırlıdır.

Eğitimci:

 • ROY KİESLİNG LISW (EMDRIA onaylı eğitimci- EMDRIA Approved Trainer)

Yardımcı Eğiticiler:

 • LEIGH POVIA, LCSW, (EMDRIA onaylı EMDR danışmanı- EMDRIA Approved Consultant)
 • Psikolog Dr. SERKAN ÖZGÜN (EMDRIA onaylı EMDR danışmanı- EMDRIA Approved Consultant),

EMDRIA onaylı EMDR danışman adayları (EMDRIA Approved Consultant in training-Cit) kişiler eğitimde facilitator olarak görev alacaktır.

 • (Konuşma dili İngilizcedir. Simultane çeviri yapılacaktır.)

Kimler Katılabilir?

Psikiyatri, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi asistan ve uzmanları, Psikologlar, PDR mezunları  (Daha önce en az bir formal terapi eğitimi almış olmak ve aktif olarak en az 1 yıldır danışan görüyor olmak koşulu olacaktır).

SERTİFİKA: Eğitim sonunda katılımcılara EMDRIA onaylı EMDR  I. ve II. Düzey Eğitimi  Tamamlama  Sertifikası verilecektir.

EĞİTİM YERİ: Nippon otel, Taksim/İstanbul

EĞİTİM TARİH VE SAATLERİ: 11-15 Mart 2020, 9:00-18:00

EĞİTİM SÜRESİ: 40 Saat (teorik ve süpervizörler eşliğinde uygulama)+ 10 saat süpervizyon
Süpervizyon aşamasında, her kursiyerlerin belli sayıda seans video veya ses kayıtlarını sunması gerekmektedir. Süpervizyonları eğitimin bitiş tarihinden itibaren bir yıl içinde tamamlama zorunluluğu vardır. Süpervizyon tarihleri eğitim sırasında belirlenecektir.

EĞİTİM ÜCRETİ:

5000 TL + KDV

KAYIT İŞLEMLERİ:

Eğitim hakkında bilgi almak ve kayıt işlemleri için 0(546) 842 14 02 veya 0(546) 749 40 38 numaralı telefonları Pazar hariç diğer günler 09.30-19.00 saatleri arasında arayarak veya mesaj atarak bilgi alabilirsiniz. www.emdria-tr.org adresinden de duyurulara ulaşabilir, başvuru yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER:

 • Eğitime 2 ay ve daha az gün kala gerçekleştirilen kayıt iptallerinde ön kayıt bedeli kursiyer adayından kesilir.
 • Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer bu hakkını başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği- Eğitim yerini değiştirme hakkını saklı tutar, olası değiştirilme durumunda eğitim yeri 3 gün öncesinden katılımcılara e-posta yada sms yoluyla bilgilendirmesi yapılır.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği, hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Kursun iptal edildiği tarihten sonra katılımcıların ücretleri iade edilir.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.
 • Eğitim bedellerine KDV dahil olmayıp ayrıca kredi kartı ile ödeme yapacak kursiyer bankaların uygulamış olduğu farklı komisyon ve ücretleri kabul etmiş sayılır.
 • Klinik Psikoloji ve Psikoterapiler Derneği web sitesinde yer alan tüm eğitimlerin organizasyonu, mali işlemleri ve üstlenicisi Gelişim Psikoterapi Enstitüsü’dür.

 

Tarih

11 Mart 2020 - 15 Mart 2020

Zaman

Bütün gün

Ücret

5000 TL + KDV
QR Code
ARAYIN